1) Sınıf Eğitimleri

20 kişilik sınıflarımızda 50 saatlik eğitimlerimiz ile hem öğrenin hem pratik edin!

2) Online Eğitimler

Sınıfta öğrendiklerinizi sınıftan çıkınca pratik edebilin! Tüm içerikler sizinle online platformda paylaşılacaktır!

3) Katılım Sertifikası

%80 devamlılık ve projeleri tamamlama koşuluyla Mind Up Akademi sertifikanızı alın!

iOS 13 Mobil Geliştirme

iOS 13’ü ve Swift 5’i uzmanlarından öğrenin! Son teknolojiyi en popüler örneklerle ve aynı zamanda en çok talep gören uygulamalarla pekiştirin! SwiftUI da eğitim seti içerisine dahildir! Mind Up Akademi iOS 13 eğitimini dünyada ilk yayınlayan Akademi olma ünvanına sahiptir. iPhone ve iPad’de profesyonel uygulamalar yazmak istiyorsanız doğru yerdesiniz!

Android Mobil Geliştirme: Kotlin & Java

Android Mobil Geliştirme’yi son tekniklerle, sıfırdan ileri seviyeye öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Google’ın 2017 itibariyle destek vermeye başladığı Kotlin programlama dili 2019 itibariyle öncelikle seçim olarak ilan edildi. Eğitimimizi hem Kotlin hem Java üzerinden anlatıyor, son teknolojileri hem bireylerle hem de kurumlarla buluşturmayı hedefliyoruz!

Python

Sıfırdan ileri seviyeye Python’u tüm incelikleriyle öğrenmek isterseniz bu eğitimi kaçırmayın. Programalamaya yeni başlayanlar için ideal olan bu eğitim ile sadece Python’u değil Obje Odaklı Programlama’yı ve daha bir çok çok önemli konuyu öğrenebilirsiniz. Son yılların en popüler ve en kullanışlı programlama dilini öğrenip geleceği yakalamaya hazırsanız eğitimimizi incelemenizi tavsiye ederiz!

Eğitimlerle İlgili Sorunuz Varsa İletişime Geçin!